Home
Random
Log in
Settings
About Joey's Wiki
Disclaimers
Joey's Wiki
Search
Ninebot SNSC 1.0: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Ninebot SNSC 1.0
(view source)
Revision as of 04:15, 14 November 2022
1 byte added
,
14 November 2022
→Specs
Revision as of 04:15, 14 November 2022
(
view source
)
Joeybab3
(
talk
|
contribs
)
(
→Specs
)
← Older edit
Revision as of 04:15, 14 November 2022
(
view source
)
Joeybab3
(
talk
|
contribs
)
(
→Specs
)
Newer edit →
Line 41:
Line 41:
|-
|-
|Storage Temperature
|Storage Temperature
|-4–122°F (-20–50°C)
|
\
-4–122°F (-20–50°C)
|-
|-
|IP Rating
|IP Rating
Joeybab3
Administrators, Swags,
Bureaucrats
,
Administrators
2,811
edits