Home
Random
Log in
Settings
About Joey's Wiki
Disclaimers
Joey's Wiki
Search
Ninebot D18E: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Ninebot D18E
(view source)
Revision as of 03:12, 24 April 2023
39 bytes added
,
24 April 2023
→Specifications
Revision as of 03:08, 24 April 2023
(
view source
)
Joeybab3
(
talk
|
contribs
)
(
→Specifications
)
← Older edit
Revision as of 03:12, 24 April 2023
(
view source
)
Joeybab3
(
talk
|
contribs
)
(
→Specifications
)
Newer edit →
Line 14:
Line 14:
|Net Weight
|Net Weight
|Approx. 32.6 lbs (14.8 kg)
|Approx. 32.6 lbs (14.8 kg)
|-
|Max Rider Weight
| 220 lbs (100kg)
|-
|-
|Max Speed
|Max Speed
Joeybab3
Administrators, Swags,
Bureaucrats
,
Administrators
2,822
edits