Administrators, Swags, Bureaucrats, Administrators
2,900
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|Charging Temperature | |Charging Temperature | ||
|32–104°F (0–40°C) | |32–104°F (0–40°C) | ||
|- | |||
|UL Link | |||
|[https://iq.ulprospector.com/en/profile?e=3914736 https://iq.ulprospector.com/en/profile?e=3914736] | |||
|} | |} | ||
[[Category: Scooters]][[Category: Ninebot]][[Category: Battery]] | [[Category: Scooters]][[Category: Ninebot]][[Category: Battery]] |