Administrators, Swags, Bureaucrats, Administrators
2,932
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
! Prefix | ! Prefix | ||
! Model | ! Model | ||
! Restrictions | ! Speed / Restrictions | ||
|- | |- | ||
| | | N2GS | ||
| Black ES4 | | Black ES4 | ||
| | | 31 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GH | ||
| Black ES4 | | Black ES4 | ||
| | | 31 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GA | ||
| Silver ES4 | | Silver ES4 | ||
| | | 31 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GP | ||
| | | Silver ES4 | ||
| | | 31 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GJ | ||
| Silver ES4 | | Silver ES4 | ||
| | | 31 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GB | ||
| Silver ES4 | | Silver ES4 | ||
| | | 31 km/h / No lights | ||
|- | |- | ||
| | | N2GW | ||
| Black ES2 | | Black ES2 | ||
| | | 27 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GK | ||
| Black ES2 | | Black ES2 | ||
| | | 27 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GN | ||
| Black ES2 | | Black ES2 | ||
| | | 27 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GT | ||
| Silver ES2 | | Silver ES2 | ||
| | | 27 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GU | ||
| Black ES2L | | Black ES2L | ||
| | | 20 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GC | ||
| Black ES3 | | Black ES3 | ||
| | | 27 km/h | ||
|- | |||
| N6GA | |||
| Black ES3+ | |||
| 30 km/h | |||
|- | |- | ||
| | | N2GF | ||
| Black ES1 | | Black ES1 | ||
| | | 25 km/h | ||
|- | |- | ||
| | | N2GE | ||
| Black ES1 | | Black ES1 | ||
| | | 25 km/h | ||
|} | |} | ||
==Rental Prefixes== | ==Rental Prefixes== | ||
[[Category: Scooters]][[Category: Ninebot]] | [[Category: Scooters]][[Category: Ninebot]] |